Josef Změlík

VÁŠ KLÍČOVÝ IT SPOLUHRÁČ NA DOSAH RUKY

Internetová prezentace se již stala bezesporu nutností jak se prezentovat světu, ať už podnikáte, jste zájmovou organizací či sdružením, nebo jen chcete „WEB“. Dynamický vývoj a především dostupnost sítě Internet ji činí jen těžce překonatelným médiem pro prezentaci čehokoliv. Úspěch není jednoduchý a kdo tvrdí opak, neříká pravdu.

Mnoho zákazníků zpočátku přistupuje k webovským stránkám jako k letáku ze schránky a zapomínají na samotnou podstatu daného média a jeho účelu. Zpravidla je překvapí množství otázek, jež si je nutné na samotném začátku položit a především na ně správně zodpovědět. Velkým překvapením nakonec je pak informace, že vytvořením a uvedením stránek do provozu vše teprve začíná a dotazování pokračuje.

Přicházejí na Váš web ti praví návštěvníci? V dostatečném počtu, vracejí se? Používají Váš web v souladu s Vaším záměrem? Mluví se o něm? Přináší Vám Váš web nějaký ZISK?!!

Ptáte se proč? Jen ten, kdo se vyvíjí stejně tak jako síť Internetu, může být díky němu úspěšným.Jen ten, kdo naslouchá svým zákazníkům, může plnit jejich přání.

Rád si vyslechnu Vaše přání, stačí si jen domluvit schůzku na telefonním čísle +420 777 233 820.