Josef Změlík

VÁŠ KLÍČOVÝ IT SPOLUHRÁČ NA DOSAH RUKY

Vážení zákazníci,
jmenuji se Josef Změlík a poskytuji komplexní služby v oblasti informačních technologií. Pomůžu Vám nejen s výběrem vhodného hardwaru, softwaru, postavím Vám počítač i celou síť na míru, poradím si se záručním i pozáručním servisem,
Vaší webovou prezentací.

Mé poradenské služby i praktické kroky vycházejí vstříc nejen Vašim požadavkům, ale jsou především ve Vašem vlastním zájmu, přináším ekonomická a efektivní řešení. Přestože se převážně specializuji na potřeby Small Business segmentu zastoupeného živnostníky, malými firmami a sdruženími, stejnou pozornost věnuji také domácím uživatelům. 

Jste-li živnostník či malá firma, vyžadující profesionální, kvalifikovaný, a přesto osobní přístup, pak je portfolio mých služeb určeno právě Vám. Neschovávám se za kolegy ani vedení, prostě a jednoduše osobně ručím za svou práci jménem a pověstí. 

Začínáte podnikat či zakládáte firmu? Využijte mých služeb a svezte se na vlně přidané hodnoty dlouholeté praxe a individuálního přístupu, protože správně nastavená struktura IT Vám ušetří víc než nákup v e-shopu. 

Chcete-li IT partnera, kterému nejste lhostejní, stačí vytočit telefonní číslo +420 777 233 820.