Josef Změlík

VÁŠ KLÍČOVÝ IT SPOLUHRÁČ NA DOSAH RUKY

Vážení zákazníci,
hardware informačních technologií se vyvíjí tak vysokou dynamikou a rychlostí, že se v jeho proměnách můžete, bez kvalitních informací a spolupráce s výrobci či lokálními distributory, jen stěží orientovat. Každý zodpovědný prodejce si musí časem zvolit mezi výrobci partnery, jejichž výrobky korespondují s jeho vizí, strategií rozvoje a především s kvalitou, kterou chce svým zákazníkům nabídnout a dodat. Je-li mé jméno mou obchodní značkou, musím vybírat pouze vysokou kvalitu a nenechat prostor anonymním chybám.

Nalézt v širokém sortimentu výrobků ideální poměr mezi kvalitou, užitnou hodnotou, požadovaným výkonem a cenou není lehké. Mnohdy však chyba spočívá již na začátku nákupu, protože chybně definované požadavky a potřeby vylučují správný nákup. 

Vždy nejdříve vyslechnu a posoudím potřeby zákazníka a poté doporučím vhodného výrobce a konkrétní typ výrobku. Individuální přístup k zákazníkům a dlouholetá praxe mi umožňují tvrdit, že výsledná úspora prostředků překoná domněle výhodný nákup na internetu.

Hardware není pouze „železo“, ale také náklady na provoz, údržbu, záruční či pozáruční servis. S tím vším Vám pomůžu a v neposlední posoudím také možnost, či nemožnost komisního odprodeje po uplynutí morální životnosti zařízení.

Nabízím Vám komplexní servis při nákupu Vašeho nového hardware, poradenství i dodávku na klíč, stačí jen vytočit +420 777 233 820.